niedziela, 17 listopada 2013

Wymianka

Na moim ukochanym forum Craftladies zakonczyła się niedawno wymianka nt "Ciepło". Wszytsko co nam z ciepłem się kojarzy, a więc nie tylko szale i rękawiczki, ale też materiały ciepłe i kolory również.... Moja wylosowanka Gagu w swoich preferencjach wspomniała o poniższym zesatwie kolorystycznym i uzałam, że taki właśnie popełnię. Prezent ponoć się podoba, więc mam podwójne powody do zadowolenia (bo ja z niego jestem zadowolona :).Ja natomiast otrzymałam prezent od Poohatki przesłodki i przecudnej urody sweterek na kubeczku (który też sam w sobie jest przepiękny i poręczny) i do tego ważkę do dowolnego zastosowania, ale od razu postanowiłam zrobić z niej brochę (musi tylko chwileczkę poczekać na dostosowanie jakiegoś zapięcia, w tym tygodniu musi się udać).
Łapki sweterka można dowolnie zapinać, bo mają malutkie haftki... no mówie Wam, słodycz w 100 %  :)

5 komentarzy:

 1. Wisior i kolczyki cudne!
  A sweterek faktycznie słodki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny komplet ! Wisior skradł moje serce, kolczyków po prostu nie noszę , więc cały zachwyt skierowałam na wisior !!! To Twój projekt czy z tutka ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój, ja w ogole z tutoriali żadnych nie korzystam, na początku przygody z koralikowaniem robiłam tutki, wiadomo, żeby się nauczyć, ale już od lat z żadnego nie skorzystałam :) Problem jest w tym, że potem sama nie umiem odworzyć własnych wzorów :)

   Usuń
 3. Podziwiam, ja takie rzeczy muszę robić wg wzoru !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny wisior! Świetne połączenie barw

  OdpowiedzUsuń